Відзначення 65-річчя з дня народження українського композитора та диригента Гощука Федора Васильовича

Проект присвячений вшануванню пам’яті відомого в Західній Україні композитора та хорового диригента заслуженого працівника України Федора Васильовича Гощука. Творчість даного митця є вагомою частиною культурної музичної спадщини, однак, зважаючи на низький рівень популярності народного хорового мистецтва в Україні, досі вона не була гідно представлена та популяризована серед українського суспільства. Проект об'єднав та активізував громади міст та сіл Рівненскої та Закарпатської областей, які дотичні до творчого шляху митця, для спільного творення концептуальної серії подій (концерти, видання збірки нот), що продемонстрували багатогранність творчості Федора Гощука та сприяли зростанню популярності народного хорового мистецтва серед молодого покоління.
м.Березне та Вараш Рівненської обл., с.Ділове Закарпатської обл.
Організатор
УКФ
536 887,33
01.06.2020-30.11.2020

Проект об'єднав декілька міст та регіонів України. Це с.Ділове Рахівського району Закарпатської області, де народився Федір Гощук. Та міста Березне та Вараш, де склався творчий шлях митця. Саме в цих містах Федір Гощук впродовж тридцяти років популяризував хорове мистецтво та творив новий конкурентноспроможний продукт.
Завдяки реалізації проекту жителі с.Ділове знають та пишаються тим, що їхня мала батьківщина дала світу визначного музиканта, який, хоч і творив на Поліссі, однак все життя носив в собі любов до рідного Закарпаття (саме це і сприяло формуванню унікального стилю митця в написання нових хорових композицій). А міста Березне та Вараш отримали свою точку дотику в галузі культури завдяки спільній музичній спадщині, адже в обох містах Федір Гощук створив хорові колективи та написав нові музичні твори. Для міст Рівнщини проект став засобом для позиціонування себе як осередку в музичному світі України, як місць натхнення для відомого композитора.


У рамках проекту було створено декілька культурних продуктів, зокрема:

logo
Публікації
logo