Збільшуємо кількість майбутніх агентів змін на Рівненщині

???? Ще одна група представників громадських, волонтерських та благодійних організацій з міста Рівне та Рівненської області завершили триденний тренінг «Написання грантових заявок» у програмі навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» від ГО Агенція сталого розвитку міста.

На презентації групових проєктів, бачимо, що навчальний матеріал та практичні вправи протягом цих днів засвоїлися успішно, та були дійсно корисними.

Надалі лише практикувати: писати власні проєкти та подавати на фінансування. І, звісно, вчитися далі проєктному менеджменту ????

Бажаємо учасникам та учасницям гарних ідей та успішно реалізованих проєктів для людей ❤️

???? Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадських активістів, який відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Олеся Гощук Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник

Вдячні за фото Анні Міщук