Як ефективно керувати своїми проєктами

⭕ Методики управління проєктами, підбір команди проєкту, витрати на управління проєктом, комунікація з партнерами та командою, моніторинг та оцінка виконання проєкту, управління змінами у межах проєкту. Та про багато іншого говоримо на дводенному тренінгу «Управління проєктами», що відбувається у межах навчального інтенсиву «Розбудова та Спроможність» для представників громадського сектору, за підтримки UHF.

????Тренер Krzysztof Łątka (Кшиштоф Лонтка) - неймовірний експерт з Любліна (Польща), поділився з учасниками та учасницями громадських організацій та волонтерських ініціатив Рівненщини своїм 25-річним досвідом у галузі стратегічного управління та євроінтеграції України, управлінням різноманітними грантовими та бізнес-проєктами на міжнародному рівні.

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

@Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Krzysztof Łątka Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник

Фото Ania Mischuk