Триває реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність»

???? Триває реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадського сектору міста Рівне та Рівненщини, що відбудеться травень -липень 2023 року: https://cutt.ly/u6Sf0KZ

✍️ Це серія заходів та навчальних тренінгів від ГО Агенція сталого розвитку міста із метою підвищення організаційної та інституційної спроможності неприбуткових організацій, волонтерських та ініціативних груп, які допомагають, або планують допомагати вимушено переміщеним особам (ВПО), у напрямку подолання кризи через війну.

⚡ У програмі - навчання розробки стратегії проєкту та підготовки грантових заявок, інструменти та методи управління проєктами, пошук партнерів, інструменти розбудови спроможності організацій, комунікація в проєктах.

⭕ Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» є безкоштовним, та відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

???? Реєстрація на програму та деталі участі за посиланням: https://cutt.ly/u6Sf0KZ

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність