Тренінг «Організаційний розвиток ОГС. Комунікації у проєктах»

???? Завершуємо наш навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» тренінгом «Організаційний розвиток ОГС. Комунікації у проєктах» разом з тренером Микола Орлов.

???? Вивчаємо стратегічне та оперативне планування діяльності ГО, політики, процедури, регламент діяльності організації, та як побудувати ефективну комунікацію у своїх організаціях та проєктах.

???? Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадського сектору, який відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Микола Орлов Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник