Сотня майбутніх крутих проєктних менеджерів в Україні

⚡ Завершився тренінг «Написання грантових заявок» для представників громадських, благодійних, волонтерських організацій та ініціатив, який організувала ГО Агенція сталого розвитку міста. Охопили чотири групи!! бажаючих удосконалити свої знання з проєктного менеджменту та грантрайтингу. Мали учасників не лише з міста Рівне та Рівненської області, а також із Київської, Волинської, Житомирської, Хмельницької областей, а також з міст Львів, Одеса, Маріуполь, Миколаїв та Запоріжжя. Вітаємо ????

???? Це лише екватор навчального інтенсиву «Розбудова та Спроможність» для громадського сектору, який відбувається у Рівному за підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF, та у межах більшого проєкту - «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» для вимушено переміщених осіб.

???? «Важливо вміти швидко реагувати на виклики, з якими зустрічається наша Країна. Вже сьогодні потрібно формувати спроможні команди проєктних менеджерів, які будуть готові до швидкого реагування, будуть вміти працювати з зовнішнім фінансуванням та готові до відбудови України в післявоєнний період. При відборі учасників ми надаємо перевагу локальним організаціям, волонтерським спільнотам, ініціативним групам, які працюють у напрямку подолання гуманітарної кризи та допомагають постраждалим особам внаслідок воєнних дій. Ми ділимось своїм досвідом та знаннями, і переконані, що кожен крок нас наближає до перемоги. Разом ми можемо більше», - зазначає Olena Khmelnyk, голова правління ГО «Агенція сталого розвитку міста».

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Олеся Гощук Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник

Фото від Ania Mischuk