Професійні консультації та менторська підтримка в підготовці ваших проєктів

???? Громадська організація Агенція сталого розвитку міста оголошує набір на підтримку громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських та ініціативних груп, які мають сформовану ідею, бачення проєкту, проте не до кінця структурували проєктну заявку, шукають партнерів, грантові конкурси тощо. Або сьогодні знаходитеся на етапі реалізації проєкту та потребуєте менторського супроводу.

Тоді скористайтеся безоплатною можливістю посилити свою організаційну спроможність та отримати особисті консультації у розробці та реалізації персональних проєктів. Пріоритет надаватиметься організаціям з Рівненщини, і тим, які пройшли навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність». Хоча цим не обмежуємося.

⚡ ВАЖЛИВО, що ваші Проєкти мають бути:

- або спрямовані на допомогу особам, які постраждали внаслідок воєнних дій;

- або націлені на допомогу у соціалізації та інтеграції ВПО у нових громадах;

- або сприяють розробці довгострокових рішень з питань включення ВПО в процеси розвитку громади;

- або організаційного чи інституційного розвитку ОГС, що працюють з подоланням гуманітарної кризи.

???? Реєстрація триває до 20 липня 2023 року (до 22:00) : https://cutt.ly/YwiPGG1p

???? Консультування та менторство відбуватимуться з 24 липня до 20 вересня 2023 року.

????Як відбувається менторство та консультації?

Кожна обрана ОГС має змогу отримати до 5 особистих професійних консультацій для своїх команд (за вказаними темами в реєстрації), кожна з яких тривалістю 4 дні. Під наставництвом професійного ментора розробити стратегію проєкту (соціальних грантів) на будь-яку тему, дотичну до подолання гуманітарної кризи. Розробка комунікаційної стратегії, планування бюджету проєкту, пошук партнерства та цільове стратегування вашої організації - це ті напрямки професійних консультацій, де ви можете посилити свій проєкт.

???? Менторство та консультації є безоплатними, та відбуваються у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

???? Якщо маєте запитання - пишіть нам на citydev.in.ua@gmail.com, або сюди на сторінку ГО Агенція сталого розвитку міста

Довідково:

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#створюємо_можливості

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина