Про майстерність будувати партнерські стосунки в проєктах

Сьогодні представники та представниці громадських організацій, волонтерських ініціатив та благодійних організацій, і не лише з Рівненщини, отримали безліч практичних порад від тренерки Ольги Ютовець.

???? Дізналися про форми партнерської співпраці, комунікаційні зв'язки, пошук потенційних партнерів та базові принципи партнерства, якими є спільна мета, чесність, довготривалі плани та єдність. Як та де шукати партнерів для своїх грантових проєктів, як побудувати сталі довірливі стосунки з ними на довгі роки. Лайфхаки отримано, тепер лише практикуватися ????

Тренінг «Партнерство у проєктах. Консорціум» відбувся у межах навчального інтенсиву «Розбудова та Спроможність» від ГО Агенція сталого розвитку міста.

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник

Вдячні за фото Ania Mischuk