Нова команда проєктних менеджерів на Рівненщині

Учасники та учасниці вже третього тренінгу "Написання грантових заявок" навчилися створювати логіко-структурну матрицю проєкту, визначати його стратегічні цілі та цільову аудиторію, оцінювати короткострокові та довгострокові результати, враховувати ризики, розраховувати бюджет, прописувати комунікаційну частину, розібралися у стратегічному та операційному менеджменті в проєктах.

Віримо, що ці знання та практичні вправи відкрили новий шлях у світ проєктного менеджменту ????

Навчання, яке організувала команда ГО Агенція сталого розвитку міста для інших представників громадського сектору, спрямоване на розбудову спроможності місцевих організацій та спільнот громадянського суспільства, які працюють у напрямку надання допомоги ВПО, гуманітарній сфері, для подолання кризи спричиненої війною.

???? Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для громадського сектору, який відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Олеся Гощук Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник