Генеруємо ідеї нових соціальних проєктів для Рівненщини

Нещодавно ГО "Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини" організувала навчальний модуль для представників/ць громадських організацій, благодійних фондів та волонтерських ініціатив, що відбувся у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами».

???? Натхненні навчанням, учасники/ці продовжили свій нетворкінг та взаємодію. Спільно напрацювали цікаві ідеї для ключових проєктів сприяння працевлаштуванню та соціальній адаптації вимушено переміщених осіб у громадах Рівненщини. Плануємо представити напрацьовані проєкти міжнародним організаціям та фондам. Долучайтеся!

Довідково:

Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина #ПростірІнтеграції