Безбар’єрність, доступність, відкритість

????До Міжнародного дня захисту прав людей з інвалідністю у Рівному відбулися регіональна конференція "Безбар’єрна Україна" та презентація "Довідника Безбар'єрності", що створений за ініціативи Олени Зеленської.

????Представники влади, бізнесу та громадського сектору говорили про важливість створення умов "безбар'єрності", доступності, що мають стати основою взаємодії з людьми. Де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, та знає, що у нього є рівний доступ до можливостей. Це стосується не лише фізичних перешкод, а й бар'єрів в освіті, працевлаштуванні, доступі до інформації та послуг і навіть звичайного спілкування.

⚡До конференції долучилася команда ГО Агенція сталого розвитку міста. Olena Khmelnyk , голoва правління організації, розповіла про важливість врахування принципу "безбар'єрності" у підготовці проєктів розвитку для громад.

На конференції також запрезентували проєкт "Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами" на Рівненщині, що реалізовується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду України / UHF, спільно з чотирма громадськими організаціями та обласною владою.

Рецепція стане таким прикладом безбар'єрності, доступності та відкритості, що надаватиме комплексну допомогу вимушено постраждалим особам.

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

???? Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина #створюємо_можливості