20 днів навчального інтенсиву для громадського сектору

???? Сьогодні маємо останній тренінг «Організаційний розвиток ОГС. Комунікації у проєктах» разом з тренером Микола Орлов. Тренінг відбувається у межах навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

⚡ Навчання організувала команда ГО Агенція сталого розвитку міста протягом травня-червня для громадських організацій, благодійних фондів та волонтерських ініціатив, що працюють з вимушено переміщеним особам та у напрямку подолання гуманітарної кризи в Україні.

Бажаємо випускникам та випускницям навчального інтенсиву гарних ідей, професійних команд, якісного партнерства та успішно реалізованих проєктів для людей ❤️

???? Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#UHF #UkraineHumanitarianFund #Ukraine #HumanitarianAID #InvestInHumanity #ДопомогаВПО #Рівненщина

#створюємо_можливості #розбудова_спроможність

Микола Орлов Olena Khmelnyk Вікторія Власюк Ivanka Harniuk Андрій Хмельник