На Харківщині гуманітарні актори розвинули спроможності своїх організацій та «йдуть у поля», щоб допомагати тим, хто потребує

30-го серпня 2024 року у с.Рогань Харківської області завершилася п’ятиденна серія тренінгів «Гуманітарна спроможність» для представників і представниць організацій громадянського суспільства. Учасники здобули практичні навички з управління проєктами, стратегічного планування та протидії різним видам насильства, експлуатації і торгівлі людьми.

 

Сьогодні разом з нашими вмотивавиними та професійними учасниками ми підбили підсумки освітнього інтенсиву. За ці п’ять днів ми не тільки обмінювалися досвідом та знаннями, а й стали справжньою родиною, яка допомагає тим, хто потребує!

Дякуємо кожному і кожній за свій вклад в екстрене гуманітарне реагування, жагу до навчання та бажання творити зміни у своїх громадах!
 

Представники неурядових організацій поділилися своїми враженнями щодо освітнього інтенсиву, отриманих знань і перейнятого досвіду:
1. ««Дуже детально розібрали проектну заявку, багато нових інструментів для роботи пізнали. Дякую всім тренерам за співпрацю ,та бажаю успіхів у вашому напрямку», - Коломієць Каміла, представниця Благодійного фонду «Допомога Дітям «Злагода»

2. «Новими стали теми двох останніх днів. Це дуже корисна інформація не лише для роботи», - Тетяна Максимова , представниця ГО "Ресурсний центр розвитку «Громада»

3. «Мені дуже сподобалася практична частина тренінгу, де ми працювали над створенням бюджетів для наших організацій. Це було надзвичайно корисно, оскільки раніше у нас не було чіткого розуміння, як правильно планувати фінанси. Новим для мене було те, як структуровано підходити до фінансового планування, а також техніки моніторингу витрат. Дуже актуальною виявилася тема роботи з ГЗН», - Солодько Єлизавета, представниця ГО «Центр розвитку культури, молоді та спорту»

 

Щоб не сумували ті, хто не зміг долучитися до серії тренінгів, ділимося інсайтами від тренерів:

- Оцінка впливу змін на ключові аспекти проекту: Перед тим як прийняти зміну, важливо ретельно оцінити її вплив на графік, бюджет, якість і ризики проекту. Це дозволяє приймати обґрунтовані рішення і мінімізувати негативні наслідки змін.

- Комунікація змін всім зацікавленим сторонам: Важливо забезпечити прозору і своєчасну комунікацію змін усім учасникам проекту. Такий підхід допоможе зберегти узгодженість дій та уникнути непорозумінь.

- Освіта та інформування є ключовими для боротьби з ГЗН. Кампанії, що підвищують обізнаність, а також освітні програми можуть допомогти змінити суспільні норми та сприяти більшій рівності.

 

«Ми бачимо, як за ці п'ять днів народилися нові ідеї та партнерства. Учасники тренінгів дійсно зрозуміли, як покращити ефективність діяльності власних організацій. Вони вмотивовані робити практичні кроки для досягнення стратегічних цілей і допомоги людям. Це саме той результат, на який ми сподівалися», - зазначає Іванна Гарнюк, регіональна координаторка проєкту.


Якщо ви прагнете вивести свою організацію на новий рівень, перейняти досвід професіоналів, сформувати нові знайомства серед гуманітарних акторів Сумщини, реєструйтеся на вересневий освітній інтенсив:  https://forms.gle/HxkRAjmqMX4ttYqL7  . 

 

«Гуманітарна спроможність»: допомагаємо тим, хто потребує!

_______________________

 Довідково

Проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» реалізується ГО «Джерело надії України» у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця) і ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне) на національному рівні.