ГО "Про тебе і Україну" шукає консультанта для проведення тренінгу

ГО “Про тебе і Україну” шукає консультанта для проведення навчального блоку "Менеджмент і управління благодійними проєктами: ефективний фандрейзинг, соціальне підприємництво з залученням ВПО" в рамках проєкту. 

Замовник послуг: ГО “Про тебе і Україну” в рамках проєкту “Культура єднання” для виконання умов Угоди № 011-OCHA-23 від 01.05.2023 року в межах конкурсу «Створення рецепції евакуації з  багатофункціональними сервісами», що реалізується за фінансової підтримки Офісу Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань  (ОСНА)

1. Умови надання послуг та здійснення оплати: 

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг. 

1.2. Вартість послуг , обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуги, і вартості години.  

1.3. Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали. 

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні). 

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг. 

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицію одного надавача послуг. 

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому Оголошення 15.  

4. Перелік документів, які необхідно подати: 

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення  

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток № 2) та Деталізація розрахунку вартості години роботи (Додаток №11). 

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

5. Особливі умови: 

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу about.u.kraine25@gmail.com з поміткою в темі листа «консультант для проведення навчально-практичних тренінгів за темою робота з інклюзивними (маломобільними) групами населення ”. 

5.2.  Термін надання послуг: серпень 2023 року.

5.3. Термін подання документів: до 07 серпня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:59 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в ГО “Про тебе і Україну” на пошту about.u.kraine25@gmail.com.

Оголошення опубліковано 1 серпня 2023р.