ГО “АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ” шукає тренера з проведення тренінгу "Впровадження мінімальних міжнародних стандартів з надання гуманітарної допомоги”

ГО “АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ” шукає надавача послуг “Тренер з проведення тренінгу з впровадження мінімальних міжнародних стандартів з надання гуманітарної допомоги”.

Замовник послуг: ГО “АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ” в рамках проєкту “Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами” в рамках виконання умов Угоди № 009-OCHA-23 від 12.05.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.

1. Умови надання послуг та здійснення оплати: 

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг. 

1.2. Вартість послуг , обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуги, і вартості години.  

1.3. Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали. 

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні). 

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. 

1.6. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після надання та прийняття у повному обсязі послуг та підписання Акту про надання послуг. 

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицію одного надавача послуг. 

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому Оголошення №8

4. Перелік документів, які необхідно подати: 

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення  

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток №2) та Деталізація розрахунку вартості години роботи (Додаток №3). 

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

5. Особливі умови: 

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу agencypoif@gmail.com з копією на elenauorren@gmail.com з поміткою в темі листа “Тренер з проведення тренінгу з впровадження мінімальних міжнародних стандартів з надання гуманітарної допомоги”.

5.2.  Термін надання послуг: серпень 2023 року.

5.3. Термін подання документів: до 18 серпня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:59 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в ГО “АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ” на пошту agencypoif@gmail.com з копією на elenauorren@gmail.com.
Опубліковано 14 серпня 2023 року