Мобільна онлайн-студія «Майстерня міста Рівне»

Завдяки підтримці ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «Агенція сталого розвитку міста» отримала можливість придбати професійну аудіо- та відео-апаратуру, ліцензійні програми, пройшла відповідне навчання та створила нові можливості для громадського сектору - власну громадську мобільну онлайн-студію «Майстерня міста Рівне».  
Рівне
організатор
ІСАР Єднання, за підтримки Європейського Союзу
04/2021 - 07/2021

Під час карантину 2021 року у Рівному безкоштовно працювала мобільна онлайн-студія «Майстерня міста Рівне», можливостями якої вже скористалися 18 організацій.

Громадська організація «Агенція сталого розвитку міста» стала однією з переможниць конкурсу грантів «Швидка необхідна підтримка» в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За період проєкту ми провели прямі трансляції, записували подкасти та інтерв’ю, створювали відео, робили виїзні події у парку та інших громадських просторах. Про всі можливості Мобільної онлайн студії «Майстерня міста Рівне» розповідаємо у цьому відео: https://www.youtube.com/watch?v=PPsnvyjpBK4.

 Разом з Рівненською міською радою ми покращили умови проведення заходів в приміщенні «Майстерні міста» -  для громадських організацій надаємо безкоштовну можливість для проведення подій та ініціатив в онлайн та офлайн форматі,  в тому числі отримати безкоштовну технічну підтримку проведення прямої трансляції заходів від громадського сектору. Звісно все з дотриманням усіх карантинних вимог та за попереднім узгодженням усіх організаційних питань.

Представники громадського сектору, які зацікавлені у підтримці, заповнюйте онлайн-форму https://forms.gle/wwK7nLKVfiZ6o37X6 , пишіть на пошту citydev.in.ua@gmail.com або сторінку в фейсбук  facebook.com/citydev.in.ua Агенції сталого розвитку міста, і ми узгодимо всі деталі вашого заходу.