ENERGYARTFEST2020

«EnrgyArtFest» - це фестиваль, який вдруге проводитився в місті Вараш – місті супутнику Рівненської атомної електростанції. EnrgyArtFest здійснив трансформацію атомної енергетики в різні види сучасного мистецтва. Протягом двох днів фестивалю під електронну музику художники-муралісти створювали стріт-арт галерею під відкритим небом, відбувалися батли ді-джеїв національного рівнів, танцювальні майстер-класи та концертна програма.
м.Вараш
Організатор
УКФ, Рівненська ОДА
501 604.00
01.07.2020-30.09.2020

13 вересня відбувся другий фестиваль «Energy Art Fest - 2020». Проєкт спрямовано на розвиток місцевих громад, внутрішній туризм, популяризацію регіонів, залучаючи до культурно-мистецького життя міста.

Новий формат фестивалю «Energy Art Fest - 2020» зумовлений світовою пандемією коронавірусу: фестиваль повністю проходив в форматі он-лайн стріму. Це став перший он-лайн фестиваль в Рівненській області.

Цьогоріч фестиваль дивував свого глядача насиченістю концертної програми. З 12:00 до 22:00 у прямому ефірі всеукраїнські музичні колективи заряджали музикою, а різноманітні команди вуличного мистецтва надихали на творчість й активність. У ході фестивалю було створено стріт-арт галерею під відкритим небом від чотирьох художників зі Львова, Рівного, Луцька, Вараша. 

Впродовж насиченого дня фестивалю його онлайн гості мали змогу сповна насолодитися сучасною музикою, творчими виступами, майстер-класами, вело-тріал шоу, презентаціями й іншими яскравими моментами події. Танцювальні виступи в стилі hip-hop та майстер-клас від Alto - Юри Саюка (м. Рівне), велотріал-шоу від Яна Соколовського та команди (м. Рівне, м. Львів), запальні сети від наймолодшої представниці нового покоління українського ді-джеїнгу DJ CRYSTAL GIRL - Юліани Попович (м. Рівне), драйвовий саунд від Micik Gonibez з програмою «УКРОТЕКА», синергія українського фолку від Kyiv Ethno Trio (м. Київ) та Joryj Kloc (м. Львів) жодного слухача не змогли залишити байдужим.

logo
Публікації
logo