EnergyArtFest2019

Фестиваль EnergyArtFest у 2019 році став переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів Мінкультури України «Малі міста - великі враження». Вперше в м.Вараш було створено відкритий мистецький простів для промоції культурних та креативних індустрій в місті та проведення культурно-мистецьких заходів під відкритим небом.
м.Вараш
Організатор
Міністерство культури України
01.07.2019-30.09.2019

 

EnergyArtFest – це не просто фестиваль, це формування платформи для розвитку творчого потенціалу міста-супутника РАЕС

Новий вуличний креативний простір створено на території м-ну Ювілейний, яка перебуває на балансі Рівненської АЕС. Урочисте відкриття заходу розпочалося з Маршу Гідності, як символу розвитку культури міста на основах патріотизму, відданості та поваги до країни. Військовослужбовці, які брали участь у бойових діях на сході країни йшли у супроводі естрадно-духового оркестру «Енергія Полісся» центральними вулицями до місця проведення фестивалю.
Впродовж двох днів фестивалю його гості змогли сповна насолодитися сучасною музикою, творчими виступами, майстер-класами, конкурсами, дискотеками та іншими яскравими івентами події. Окрім концертної зони на фестивальній галявині діяли різні локації. Так, першочергово було створено арт-об’єкт у вигляді великих літер «Вараш», розфарбованих у стилі стріт-арт. До художнього розпису літер долучились як креативні митці, так і творчі варашани різних поколінь.
Також діяли фотозона, зона майстер-класів та зона відпочинку з комфортними місцями для вихованців міського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Чимало різноманітних смаколиків гостям фестивалю пропонували підприємці з багатьох регіонів України. Юних відвідувачів неабияк захоплювала виставка пожежної техніки Другого державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС, а також техніки та озброєння військової частини 3045 НГУ з охорони та оборони РАЕС.

Родзинками вечірньої програми фестивалю були запальні виступи відомих виконавців. Так, власну електронну музику представила наймолодший ді-джей України, резидент радіостанції DJ FM - DJ Crystal Girl.

Унікальне світлодіодне шоу ді-джеїв, роботів та драконів «Golden Light Project» дозволило кожному відвідувачу фестивалю стати частинкою вражаючого дійства.

Не менш захоплюючим був виступ танцювально-джазового шоу Z-band та фіналістки Голосу країни Іванки Червінської з програмою «Коломийки», які оригінально представили поєднання української народної музики із сучасними стилями.

Спеціальним гостем фестивалю став симфонічний рок-оркестр «BREVIS», який презентував світові рок-хіти.